Pokud je zobrazano více dnů, je možné se v kalendáři posunovat pomocí tahnutí zprava doleva a obráceně
14
St
15
Čt
16
17
So
18
Ne
19
Po
20
Út
21
St
22
Čt
23
24
So
25
Ne
26
Po
27
Út
28
St
29
Čt
30
31
So
1
Ne
Srpen 2021
2
Po
3
Út
4
St
5
Čt
6
7
So
8
Ne
9
Po
10
Út
11
St
12
Čt
13
14
So
15
Ne
16
Po
17
Út
18
St
19
Čt
20
21
So
22
Ne
23
Po
24
Út
25
St
26
Čt
27
28
So
29
Ne
30
Po
31
Út
1
St
Září 2021
2
Čt
3
4
So
5
Ne
6
Po
7
Út
8
St
9
Čt
10
11
So
12
Ne
13
Po
14
Út
15
St
16
Čt
17
18
So
19
Ne
20
Po
21
Út
22
St
23
Čt
24
25
So
26
Ne
27
Po
28
Út
29
St
30
Čt
1
Říjen 2021
2
So
3
Ne
4
Po
5
Út
6
St
7
Čt
8
9
So
10
Ne
11
Po
12
Út
13
St
14
Čt
15
16
So
17
Ne
18
Po
19
Út
20
St
21
Čt
Pondělí
19.07.2021
Úterý
20.07.2021
Středa
21.07.2021
Čtvrtek
22.07.2021
Pátek
23.07.2021
Sobota
24.07.2021
Neděle
25.07.2021
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
16:00 - 17:00
Kickbox do 14 let
Stepan Knyshov
17:00 - 18:00
BJJ
BJJ do 14 let
Martin Nedbal
18:00 - 19:00
BJJ
BJJ 15 let +
Martin Nedbal
19:00 - 20:00
Kruháč
Kamil Šamal
20:00 - 20:30
NINJA AKADEMIE 3 - 6 let
Pohádka na Zoomu
Kamil Šamal
19:00 - 20:00
BOX 15 let a starší
Lukáš Dekýš
15:00 - 16:00
NINJA AKADEMIE 3 - 6 let
GYM
Kamil Šamal
2 / 16
16:00 - 17:00
BOX 12 - 14 let
Kamil Šamal
17:00 - 18:00
Kickbox 15 let a starší
Kamil Šamal
18:00 - 19:00
TAEKWONDO
Červené a vyšší pásy
Adam Chlebek
19:00 - 20:00
Kruháč
Mobility a strečink
Lucie Jelínek
16:00 - 17:00
TAEKWONDO
Nováčci až žlutozelené pásy
Stepan Knyshov
17:00 - 18:00
TAEKWONDO
Zelené až modro červené pásy
Stepan Knyshov
18:00 - 19:00
MMA
Postoj
Kamil Šamal
10:00 - 11:00
Kruháč
Dopolední kruháč
Kamil Šamal
17:00 - 18:00
TAEKWONDO
ZÁVOĎÁK žáci (modří a vyšší) do 13 let GYM
Kamil Šamal
18:00 - 19:00
TAEKWONDO
ZAVOĎÁK 14 let a starší GYM
Kamil Šamal
19:00 - 20:00
Kondiční box
Kamil Šamal
20:00 - 20:30
NINJA AKADEMIE 3 - 6 let
Pohádka
Klára Kroviářová
17:00 - 18:00
TAEKWONDO
ZÁVOĎÁK do 13 let (do zelenomodrého pásu) GYM
Stepan Knyshov
16:00 - 17:00
BOX 12 - 14 let
Stepan Knyshov
17:00 - 18:00
BOX 15 let a starší
Lukáš Dekýš
18:00 - 19:00
BJJ
BJJ 15 let +
Martin Nedbal
19:00 - 20:00
Kruháček pekáček
Kamil Šamal
16:00 - 17:00
NINJA AKADEMIE 3 - 6 let
Trénink GYM
Klára Kroviářová, Kamil Šamal
4 / 16
17:00 - 18:00
BJJ
do 14 let
Martin Nedbal
19:00 - 20:00
MMA
Zem
Martin Nedbal
06:00 - 07:00
KONDIČNÍ TRÉNINK
Adam Chlebek
16:00 - 17:00
Kickbox do 14 let
Adam Chlebek
17:00 - 18:00
Kickbox 15 let a starší
Adam Chlebek
18:00 - 19:15
MMA
MMA s Matějem
Martin Nedbal
10:00 - 11:00
OPEN GYM
Sparringy 15 +
17:00 - 18:00
Kondice
Pro bojové sporty do 13 let
Adam Chlebek
0 / 16
18:00 - 19:00
Kondice
Pro bojové sporty 14 let +
Adam Chlebek
4 / 16
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace