Pokud je zobrazano více dnů, je možné se v kalendáři posunovat pomocí tahnutí zprava doleva a obráceně
14
St
15
Čt
16
17
So
18
Ne
19
Po
20
Út
21
St
22
Čt
23
24
So
25
Ne
26
Po
27
Út
28
St
29
Čt
30
31
So
1
Ne
Srpen 2021
2
Po
3
Út
4
St
5
Čt
6
7
So
8
Ne
9
Po
10
Út
11
St
12
Čt
13
14
So
15
Ne
16
Po
17
Út
18
St
19
Čt
20
21
So
22
Ne
23
Po
24
Út
25
St
26
Čt
27
28
So
29
Ne
30
Po
31
Út
1
St
Září 2021
2
Čt
3
4
So
5
Ne
6
Po
7
Út
8
St
9
Čt
10
11
So
12
Ne
13
Po
14
Út
15
St
16
Čt
17
18
So
19
Ne
20
Po
21
Út
22
St
23
Čt
24
25
So
26
Ne
27
Po
28
Út
29
St
30
Čt
1
Říjen 2021
2
So
3
Ne
4
Po
5
Út
6
St
7
Čt
8
9
So
10
Ne
11
Po
12
Út
13
St
14
Čt
15
16
So
17
Ne
18
Po
19
Út
20
St
21
Čt
Pondělí
26.07.2021
Úterý
27.07.2021
Středa
28.07.2021
Čtvrtek
29.07.2021
Pátek
30.07.2021
Sobota
31.07.2021
Neděle
01.08.2021
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
16:00 - 17:00
Kickbox do 14 let
Stepan Knyshov
0 / 16
17:00 - 18:00
BJJ
BJJ do 14 let
Martin Nedbal
0 / 16
18:00 - 19:00
BJJ
BJJ 15 let +
Martin Nedbal
2 / 16
19:00 - 20:00
Kruháč
Kamil Šamal
0 / 16
20:00 - 20:30
NINJA AKADEMIE 3 - 6 let
Pohádka na Zoomu
Kamil Šamal
0 / 60
19:00 - 20:00
BOX 15 let a starší
Lukáš Dekýš
1 / 16
15:00 - 16:00
NINJA AKADEMIE 3 - 6 let
GYM
Kamil Šamal
2 / 16
16:00 - 17:00
BOX 12 - 14 let
Kamil Šamal
0 / 16
17:00 - 18:00
Kickbox 15 let a starší
Kamil Šamal
0 / 16
18:00 - 19:00
TAEKWONDO
Červené a vyšší pásy
Adam Chlebek
1 / 16
19:00 - 20:00
Kruháč
Mobility a strečink
Lucie Jelínek
1 / 16
16:00 - 17:00
TAEKWONDO
Nováčci až žlutozelené pásy
Stepan Knyshov
0 / 16
17:00 - 18:00
TAEKWONDO
Zelené až modro červené pásy
Stepan Knyshov
0 / 16
18:00 - 19:00
MMA
Postoj
Kamil Šamal
0 / 16
10:00 - 11:00
Kruháč
Dopolední kruháč
Kamil Šamal
0 / 16
17:00 - 18:00
TAEKWONDO
ZÁVOĎÁK žáci (modří a vyšší) do 13 let GYM
Kamil Šamal
1 / 16
18:00 - 19:00
TAEKWONDO
ZAVOĎÁK 14 let a starší GYM
Kamil Šamal
1 / 16
19:00 - 20:00
Kondiční box
Kamil Šamal
1 / 16
20:00 - 20:30
NINJA AKADEMIE 3 - 6 let
Pohádka
Klára Kroviářová
17:00 - 18:00
TAEKWONDO
ZÁVOĎÁK do 13 let (do zelenomodrého pásu) GYM
Stepan Knyshov
0 / 16
16:00 - 17:00
BOX 12 - 14 let
Stepan Knyshov
0 / 16
17:00 - 18:00
BOX 15 let a starší
Lukáš Dekýš
0 / 16
18:00 - 19:00
BJJ
BJJ 15 let +
Martin Nedbal
1 / 16
19:00 - 20:00
Kruháček pekáček
Kamil Šamal
2 / 16
16:00 - 17:00
NINJA AKADEMIE 3 - 6 let
Trénink GYM
Klára Kroviářová, Kamil Šamal
1 / 16
17:00 - 18:00
BJJ
do 14 let
Martin Nedbal
0 / 16
19:00 - 20:00
MMA
Zem
Martin Nedbal
1 / 16
06:00 - 07:00
KONDIČNÍ TRÉNINK
Adam Chlebek
0 / 16
16:00 - 17:00
Kickbox do 14 let
Kamil Šamal
0 / 16
17:00 - 18:00
Kickbox 15 let a starší
Kamil Šamal
0 / 16
18:00 - 19:15
MMA
MMA s Matějem
1 / 16
10:00 - 11:00
OPEN GYM
Sparringy 15 +
0 / 20
17:00 - 18:00
Kondice
Pro bojové sporty do 13 let
Adam Chlebek
0 / 16
18:00 - 19:00
Kondice
Pro bojové sporty 14 let +
Kamil Šamal
0 / 16
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace